piusi.in.ua

Domain for sale / Домен продаётся / Доменне ім'я продається

e-mail: dmitriy.rubanov@gmail.com


 
 


Міні ТРК, міні АЗС,
лічильники і насоси для
перекачки дизельного палива
та масла з Італії
 
   Головна   Продукція   Каталоги   Статті   Новини   Оплата і Доставка   Контакти       Мої дані  |  Корзина  |  Оформити замовлення   
  Головна » Сертификати
Розділи
Заправні модулі (8)
Колонки самообслуговування (13)
Комплектуючі до ПРК (5)
Лічильники & рівнеміри (12)
Насоси (5)
Фільтри (1)
Пошук
Корзина Перейти
Корзина порожня
Інформація
Каталоги
Контакти
Оплата і Доставка
Сертификати
Зв'жіться з нами
Новинки Перейти
Лічильник К600
Лічильник К600
8 192 грн.
Мова
Українська Русский
Сертификати  

Як придбати сертифікат?
Сертифікати купуються так само, як звичайні вантажі, тобто ви повинні покласти сертифікат кошик та оформити замовлення, все! Як тільки ми отримали платіж, ваш сертифікат буде активовано, і ви зможете магазин з вашого сертифіката, або подарувати сертифікат для ваших близьких або друзів. Після активації ви отримаєте повідомлення на адресу електронної пошти.

Як надсилати хтось інший сертифікат?
Вам буде запропоновано надіслати оставшейся суми на сертифікат після оформлення вашого замовлення, вам потрібно буде заповнити форму нижче, і натисніть кнопку "продовжити".

Навіщо потрібен сертифікат?
Цей сертифікат може використовуватися для повної або часткової оплати замовлення (залежно від кількості сертифікат), видані в нашому інтернет-магазині і баланс сертифікат не вигоріле /, залишилися гроші можуть бути використані на додаток до зробити покупки в нашому інтернет-магазині, ви також можете пожертвувати ваш сертифікат для ваших друзів і близьких.

Як використати сертифікат при замовленні?
У процесі замовлення у нашому інтернет магазині, вам буде запропоновано використовувати сертифікат.

Що робити, якщо виникають проблеми під час використання сертифікатів питання?
Якщо у вас виникли проблеми або запитання під час використання сертифікатів, використовувати контакт нам посилання у вікні інформації. Ми відповімо на всі ваші питання в найкоротші терміни.


 


cторінка додана 22.06.2005

Продовжити


Copyright © 2012-2022 piusi.in.ua


Міні ТРК, міні АЗС і насоси для перекачки дизельного палива і масла PIUSI, лічильники дизельного палива і масла, фільтри грубого і тонкого очищення, котушки для шлангів.

Перекачка палива з PIUSI. Устаткування для паливозаправних пунктів PIUSI, мобільні мінізаправки PIUSI, насоси, лічильники, паливні фільтри, мініколонкі PIUSI, переносні комплекти для перекачування палива PIUSI, запчастини та аксесуари PIUSI .

Компактні насоси, бочкові комплекти, надійні лічильники - все для перекачування для всіх видів ПММ, дизельного палива, гасу, бензину, масла та інших вибухонебезпечних продуктів. PIUSI виготовлено з усіма тербованіямі вибухозахисту і сумісності використовуваних матеріалів, а також традиційно високу якість інженерних розробок PIUSI